BaBuGoY KöYü WeB SiTeSi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BaBuGoY KöYü WeB SiTeSi

BaBuGoY KöYü

2 posters

DUYARSIZ KALMAYALIM

dadukmurat
    dadukmurat
    MODERATÖR
    MODERATÖR

Erkek
    Sülale : daduk

Kişi sayfası
    Deneyim:
    DUYARSIZ KALMAYALIM Img_left100/100DUYARSIZ KALMAYALIM Empty_bar_bleue  (100/100)
    Basari Puani:
    DUYARSIZ KALMAYALIM Img_left100/100DUYARSIZ KALMAYALIM Empty_bar_bleue  (100/100)

DUYARSIZ KALMAYALIM Empty DUYARSIZ KALMAYALIM

Mesaj tarafından dadukmurat Cuma Ocak 02, 2009 8:27 pm

ACE - ALDAYS - ALGİDA - ALO - ALORKO - ARİEL - AXE - BALLERİNA - BARCLAY - BIBO - BLENDAX - BRUT - CALVE -CAPPY - CARREFOUR - CARTEDOR - CARUSUN - CHESTERFIELD - CIF -CLEAR - CNN - COCACOLA - CORNETTO - DANONE -DISNEY - DOMESTOS - DOVE - DUNHILL - ELİDOR - FANTA - FEBREZE - HR ORGINS - IBM - IMPULSE - IPANA - JACOBS - JOHNMON - KENT - KITKAT - KIWI - KLEENEX - KNORR -KOMİLİ - KOROPLAST - KRAFT - LEGGS -LEVER - LİPTON -LM - LOREAL - LUX - MAGGI - MAGNUM - MARLBORO -MAX - MAXWELL - MC DONALDS - MILKA - MİS - NESCAFE - NESQUIK - NESTLE - NOKIA - OLD SPANAC - OMO - ORGANİCS - ORKID - PALLMALL - PANTENE - PARLIAMENT -PRIMA - PRINGLES - PROFILO - REJOICE - REXONA - RİNSO - SALEM - SANA -SARALLE - SCHWEPPES - SENSUN - SİGNAL - SOLERO -SPRITE - SUAVE -TANG - TIMOTE - TURKUAZ -UNIPRO -VAKKO - VARTA - VİECNETTA - VİM - WINSTON -YUMOŞ
    Nablus’taki Necah Üniversitesi Siyasi Bilimler Profesörü Abdüssettar Kasım, Siyonistlere ait malların boykot edilmesini isterken, bu malların alınmaya devam edilmesinin Filistinlilere yönelik katliama destek anlamına geleceğini belirtti.
    Kasım, açıklamasında “İsrail mallarını alan kişi İsrail işgal devletini gönüllü olarak desteklemiş sayılır. Ayrıca bu tutum İsrail’in Filistin’e ve Müslüman halklara yönelik saldırılarına güçlü bir destektir” ifadelerini kullandı. Bir kiloluk İsrail hurmasının fiyatının 35 Şikel olduğunu ifade eden Kasım, bir kg. İsrail hurması alan kişinin 44 mermi fiyatını İsrail’e ödediğini, bunun da 44 Filistinli ya da Lübnanlının öldürülmesine yardım etmek anlamına geldiğini ifade etti.“Niçin Özerk Yönetim, Filistinlileri n ihtiyaç duymadığı ya da elinde alternatifinin bulunduğu ürünlerin ithalini yasaklamıyor?” şeklinde konuşan siyasi bilimler profesörü, Özerk Yönetim yetkililerinin bu topraklar için mücadele vermediğini savundu.
    özlem
    özlem
    ÜYE
    ÜYE

Kadın
    Sülale : SHİKUE
    Ruh Hali : DUYARSIZ KALMAYALIM Iyi11

Kişi sayfası
    Deneyim:
    DUYARSIZ KALMAYALIM Img_left0/0DUYARSIZ KALMAYALIM Empty_bar_bleue  (0/0)
    Basari Puani:
    DUYARSIZ KALMAYALIM Img_left0/0DUYARSIZ KALMAYALIM Empty_bar_bleue  (0/0)

DUYARSIZ KALMAYALIM Empty Geri: DUYARSIZ KALMAYALIM

Mesaj tarafından özlem C.tesi Ocak 03, 2009 8:48 pm

BU BOYKOT DEVAMLI OLMALI .BÖYLE ARA SIRA GÜNDEME GETİRMEYLE DEĞİL.HAYATIMIZIN HER SAFHASINA TAŞIMALIYIZ.

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:47 pm